Milenković doneo bod Fiorentini u 98. minutu! (VIDEO)

Kada su svi mislili da je poraz neminovan, srpski reprezentativac Nikola Milenković doneo je bod “ljubičastima” u osmom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Fjorentine i Đenoe odigrali su nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici 10. kola Serije A. Gol vredan boda za “ljubičaste” u dubokoj sudijskoj nadoknadi, čak u 98. minutu postigao je srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Đenoa je povela golom Marka Pjace u 89. minutu, posle dodavanja Matije Destra.

Bod domaćima doneo je srpski fudbaler Nikola Milenković u osmom minutu nadoknade vremena.

Prethodno, u 70. minutu je posle upotrebe VAR tehnologije poništen gol igrača Fjorentine Đakomoa Bonaventure zbog prekršaja.

Fjorentina je nastavila niz utakmica bez pobede i zauzima 17. mesto na tabeli sa devet bodova.

Djenoa je prekinula niz od četiri poraza i pretposlednja je sa šest bodova.