Lacio nastavio seriju loših rezultata u Seriji A (VIDEO)

Fudbaleri Lacija poraženi su na svom terenu od Verone sa 2:1 u meču 11. kola Serije A.

Nebesko-plave skupo su koštale greške koje su napravili njihovi defanzivci.

Prvo je Lacari u nadoknadi prvog poluvremena postigao autogol, da bi u 67. minutu Radu napravio veliku grešku koju je iskoristio Tameze.

Između te dve greške, pogodak za Lacio postigao je Kaisedo u 56. minutu.

Lacio je bio blizu izjednačenja u finišu susreta, a jednu od najboljih šansi je propustio Sergej Milinković-Savić, koji je posle jednog kornera glavom šutirao, ali bezuspešno.

Izabranici Simonea Inzacija nastavili su sa promenljivim partijama. Lacio jeste u utorak obezbedio nokaut fazu Lige šampiona, ali u domaćem prvenstvu igraju toplo-hladno.

Trenutno su osmi sa 17 bodova. Sa druge strane, Verona je stigla do svog 19. boda u prvenstvu, preskočili su dva rimska kluba i sada su šesti na tabeli.

U narednom kolu Lacio gostuje Beneventu, dok Verona dočekuje Sampdoriju.