Vidićev prvenac u Interovom dresu! (VIDEO)

Strelac prvog pogotka za “neroazure” protiv Rome bio je srpski internacionalac, novajlija u Milanu, u 45. minutu

Fudbaleri milanskog Intera pobedili su večeras ekipu Rome sa 2:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Filadelfiji.

Strelac prvog pogotka za “neroazure” bio je nekadašnjii reprezentativac Srbije Nemanja Vidić u 45. minutu, a konačan rezultat postavio je Juto Nagatomo u 69. minutu.

Ovo je Vidiću bio i premijerni pogodak u dresu “neroazura”, nakon prelaska iz Mančestr JUnajteda u kome je proveo osam i po godina. Tokom svog boravka u Junajtedu Vidić je pet puta bio šampion Premijer lige, a 2008. godine postao je i šampion Evrope.

Sledeću prijateljsku utakmicu ekipa Intera igra 10. avgusta u Frankfurtu protiv domaćeg Ajntrahta.