UEFA Liga Šampiona: Radović dvostruki strelac protiv Seltika! (VIDEO)

Srpski fudbaler Miroslav Radović nastavio je odličnu golgetersku seriju

Najbolji fudbaler prošlosezonskog šampionata Poljske Miroslav Radović postigao je dva gola za Legiju u duelu sa škotskim Seltikom.

Meč nije najbolje krenuo za šampiona Poljske, pošto je Seltik već u 8. minutu preko Mek Gregora došao do prednosti.

Bivši igrač Partizana je u 10. minutu prvog meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona postigao izjednačujući gol za svoju ekipu. Krilni napadač je svoj drugi pogodak upisao u 36. minutu, a njegova ekipa je na kraju slavila sa 4:1.

Inače, ovo je Miroslavu Radoviću već peti pogodak u kvalifikacijama za Ligu Šampiona, pošto je tri pogotka upisao protiv irskog St. Patrika.

Predvođena Radovićem Legija je odbranila titulu prvaka prošle sezone, a srpski fudbaler je na 26 utakmica u Ekstraklasi postigao 14 golova.

Srpski fudbaler je u Legiju došao iz Partizana 2006. godine i od tada je osvojio dve titule prvaka, četiri nacionalna Kupa i jedan Superkup. U međuvremenu je dobio i poljsko državljanstvo.