Tošić golom slomio Krila Sovjetov! (VIDEO)

Tošić golom pokrenuo CSKA do pobede

Srpski  reprezentativac Zoran Tošić bio je jedan od junaka nove pobede CSKA u ruskoj Premijer ligi.

Bivši igrač Partizana postigao je gol sredinom drugog poluvremena kojim su “Armejci” konačno slomili otpor Krilja Sovjetov, za pobedu 2:0.

Moskovljani su se 65 minuta mučili u Samari, dok Tošić nije odigrao dupli pas sa Eremenkom i sjajnom kontrolom lopte uspeo da zatrese mrežu rivala.

Sedam minuta kasnije Alan Dzagojev je iznudio penal, koji je u gol pretvorio Izraelac Bibras Natho.

CSKA ima dve pobede bez primaljenog gola na startu sezone u Premijer ligi, a u sledećem kolu dočekuje Anži 1. avgusta.