Paunović sa Redingom ruši rekorde na Ostrvu! (VIDEO)

Veljko Paunović nastavio je da ruši redom sa Redingom, pa je ekipa srpskog trenera slavila na gostovanju Blekburnu 4:2, u 8. kolu Čempionšipa.

Drugi srpski trener u Čempionšipu, Vladimir Ivić, nije baš mogao da se raduje na klupi Votforda, ali je odneo bod sa gostovanja Vikombu – 1:1.

Ipak, Paunović je i dalje istinska senzacija u drugom po jačini rangu engleskog fudbala. Njegov Reding je vezao treći trijumf i ima sedam pobeda uz samo jedan remi, i ubedljivo je prvi na tabeli.

Izabranici srpskog stručnjaka već posle 18 minuta imali su 3:1 na “Ivud parku”. Trijumf nad Blekburnom najavili su Meite, Olise i Loren, dok je Armstrong bio strelac za domaći tim.

Isti igrač je pogotkom u drugom poluvremenu još smanjio zaostatak, ali je Žoao u 82. minutu overio pobedu i pobrinuo se za konačnih 2:4 na semaforu.

Reding kao lider ima 22 boda, sedam više od Svonsija i Votforda, koji je vezao drugi remi.

Ivićevi “stršljenovi” vodili su na gostovanju Vikombu golom Sara iz 52. minuta, ali je domaćin preko Stjuarta u 66. došao do boda.

U narednom, 9. kolu Reding gostuje Koventriju, a Barnsli će dočekati Votford.