Partizan rutinski do četvrtfinala Kupa (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su subotički Spartak sa 4:0 i plasirali se u četvrtinu finala Kupa Srbije.

Partizan je bio odličan u prvom poluvremenu, ali je jedini gol postigao Lazar Pavlović u 24. minutu, uz dosta sreće.

Rezultat je mogao da bude ubedljiviji, ali su se crno-beli pošteno ispromašivali. Nadoknadili su sve promašaje u nastavku.

Bojan Matić je, takođe uz puno sreće, pogodio za 2:0 u 47. minutu.

Lazar Pavlović je predivnim golom sa ivice kaznenog prostora povisio na 3:0, a konačan rezultat postavio je drugim golom Matić u 61. minutu.

U četvrtinu finala Kupa Srbije, uz Partizan, plasirali su se i Crvena zvezda, Radnik, Inđija, Čukarički, Radnički Niš, Vojvodina i Mladost.