Mitrović “očerupao” labudove (VIDEO)

U prvom susretu 19. kola Čempionšipa Fulam je kao gost savladao Svonsi 2:1, a junak ekipe sa Krejven Kotidža bio je, a ko drugi nego Mitrogol.

Najbolji strelac reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović učvrstio se na prvom mestu liste strelaca Čempionšipa. Odigrao je još jedan sjajan meč i što je još važnije, odveo Fulam do veoma važne pobede.

Mitrogol je već u prvih 45 minuta odradio svoje, postigao dva gola. Prvi u 22. minutu odlično reagujući na odbitak posle šuta Kamare, a drugi u 43. minutu pošto je sjajno završio odličnu kontru i silovitim udarcem pod prečku povisio na 2:0. Do kraja Svonsi je uspeo samo da smanji golom Bajersa u 65. minutu.

Fulam je treći sa 35 bodova, dva boda manje od drugoplasiranog Lidsa i četiri od lidera VBA. Svonsi je šesti sa 30. Aleksandar Mitrović učvrstio se na prvom mestu liste strelaca sa 15 golova.