Mitrović bez učinka protiv Totenhema, Kejn rešio londonski derbi (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema savladali su Fulam rezultatom 1:0 (1:0) u poslednjoj utakmici 21. kola engleske Premijer lige.

Početak susreta je kasnio zbog, kako je navedeno, velike gužve u saobraćaju u Londonu.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović odigrao je ceo meč, ali nije imao značajniji učinak, iako je njegov tim u većem delu drugog poluvremena napadao.

Jedini gol na utakmici postigao je Hari Kejn u nadoknadi prvog poluvremena.

Hjong-Min Son ga je proigrao, a kapiten reprezentacije Engleske poslao prelep udarac u sam ćošak gola domaćih.

Bio je ovo njegov 300. meč u Premijer ligi i obeležio ga je na veoma lep način.

U nastavku je Antonio Konte odlučio da se povuče i prepusti inicijativu domaćem timu, ali Fulam i Mitrović to nisu umeli da iskoriste.

Manor Solomon je bio najbliži izjednačenju u 89. minutu, ali nije bio precizan i “pevci” su ipak odneli bodove sa “Krejven kotidža”.