Mitrović 2 gola i 2 asistencije protiv Mehelena!

Aleksandar Mitrović nastavio da briljira u dresu Anderlehta

Doskorašnji centarfor Partizana Aleksandar Mitrović postigao je dva gola i imao je dve asistencije u pobedi Anderlehta nad Mehelenom 5:0.

Protiv Varegema Mitrović je imao dve asistencije, a sada je već na startu meča sa dao gol.

Srpski napadač dobio je loptu na ivici šesnaesterca, iz prve je šutirao i pogodio donji levi ugao protivničkog gola. U drugom minutu Mitrović se prvi put upisao u strelce, ali to nije bio kraj.

U 18. minutu Saša Klještan je duplirao prednost domaćih na asistenciju Mitrovića, a u 39. minutu naš napadač ponovo je postigao gol za 3:0. U startnih 11 je i bivši igrač Zvezde Luka Milivojević, koji je dobio žuti karton u 29. minutu.

Mitrović je nastavio da briljira – dva minuta kasnije Mitrović je asistirao Suaresu za 4:0. U drugom poluvremenu Anderleht je spustio loptu, jedini gol do kraja dao je Ašeampong u 89. minutu.

Mitrović je zamenjen u 70. minutu, a Milivojević četiri minuta ranije.