Milenković i Vlahović pobedom otvorili sezonu (VIDEO)

Fudbaleri Fjorentine pobedom su počeli novu sezonu u Seriji A, pošto su na svom terenu pobedili Torino sa 1:0, dok su Verona i Roma odigrali meč bez golova.

Prvi gol u novoj sezoni italijanskog šampionata postigao je Gaetano Kastrovili u 78. minutu, na asistenciju Frederika Kjeze.

Prethodno je domaćem timu zbog ofsajda poništen pogodak koji je u 47. minutu postigao Kristijano Biragi.

U finišu meča, u 95. minutu, mrežu su zatresli i fudbaleri Torina, ali je gol Andree Belotija takođe poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Srpski fudbaler Nikola Milenković odigrao je ceo meč za Fjorentinu, dok je Dušan Vlahović u igru ušao u 79. minutu. U dresu Torina, Saša Lukić je na teren ušao u 68. minutu.

Fudbaleri Fjorentine u narednom kolu biće gosti Interu, dok će Torino dočekati Atalantu.