Ljajić zakovan za klupu, Juventus slavio u torinskom derbiju (VIDEO)

Bjankoneri su pobedom od 1:0 nastavili pobedničku seriju u Seriji A

Fudbaleri Juventusa savladali su domaći Torino sa 1:0 u 146. „Derbiju dela Mole“ koji je odigran u okviru 25. kola Serije A.

„Stara dama” je iako oslabljena stigla do važne pobede u borbi za „Skudeto”. Zbog povrede nisu igrali Barzalji, Matuidia, Kvadrado i Mandžukić, dok je Bufon bio na klupi zajedno sa Dibalom. Novi peh dogodio se ekipi Juventusa već u 15. minutu povredio se Iguain i morao je da napusti teren.

Zamenio ga je Bernardeski i upravo on je asistirao kod jedinog gola na utakmici, kada je sjajno centrirao i Sandru nije bilo teško da sa dva-tri metra sprovede loptu u praznu mrežu. Igrao se 33. minut susreta.

Juventus je ovom pobedom ponovo izbio na čelo tabele sa dva boda više od Napolija koji svoj meč 25. kola igra protiv SPAL-a i ima priliku da se trijumfom vrati na prvo mesto Serije A.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić i ovaj meč presedeo je na klupi “bikova”.