Liga šampiona: Tošić strelac u porazu od Sitija (VIDEO)

Tošić pogodio, Nastasić i Kolarov slavili

Mančester Siti došao je do drugog trijumfa u Ligi šampiona. U meču D grupe Nastasić, Kolarov i drugovi kao gosti su savladali CSKA sa 2:1.

Zapažene uloge na ovom duelu imali su naši reprezentativci Zoran Tošić, Matija Nastasić i Aleksandar Kolarov. Prvi je postigao sjajan gol, ali su srpski defanzivci odneli tri boda iz Rusije.

Domaćin je poveo u 32. minutu. Japanac Honda je bio najviši u skoku, glavom je prosledio loptu do Zorana Tošića, koji se sjajno ubacio, a ovaj je  sa 15-ak metara lepo lobovao Harta.

Nije puno trajalo slavlje Rusa. Posle 120 sekundi Siti je poravnao rezultat. Silva je dobro probio po levoj strani i još bolje centrirao. Lopta je došla do Aguera na petercu i Argentinac je rutinski matirao Akinfejeva.

Osam minuta kasnije Siti je došao do vođstva. Negredo je sa desne strane odlično centrirao spoljnom (posle dodavanja Silve), sjajni Aguero je odlično ispratio let lopte i glavom je sa peterca, između golmana i jednog defanzivca CSKA, pogodio za 2:1.

U 80. minutu Musa je postigao spektakularn gol sa 16 metara, ali sudija ga je poništio jer je Vernblum udario nogom u glavu Jaju Turea.

Honda je u 93. minutu imao fantastičnu priliku da poravna rezultat, bio je sam na pet metara, šutirao je jako, ali Hart je maestralno odbranio i gostima obezbedio tri boda.