Krasić u nadoknadi odlučio derbi (VIDEO)

Pobedonosni gol za domaći tim postigao je Miloš Krasić u sudijskoj nadoknadi vremena.

U poslednjem meču 16. kola Serije A Juventus je savaldao Lacio sa 2:1, a pobedonosni gol za domaći tim postigao je Miloš Krasić u sudijskoj nadoknadi vremena.

Prva dva gola viđena su već u prvih 15 minuta. ’Stara dama’ je povela već u 2. minutu, golom Đorđa Kijelinija, ali su gosti, posle samo 12 minuta, izjednačili preko Maura Zaratea.

Kada se činilo da će se debi završiti remijem Krasić, koji je odigrao ceo meč za Juve, u 94. minutu postiže svoj šesti gol u ‘crno-belom’ dresu i donosi osmi trijumf ‘staroj dami’.

Srpski reprezentativac je sjajno prošao po desnoj strani i savladao golmana Fernanda Musleru koji je uspeo samo da zakači loptu, koja je posle toga ipak završila u mreži gostiju.

Na tabeli i dalje vodi Milan koji ima 36 bodova, a potom slede Juve, Napoli i Lacio sa po 30 bodova.