Het-trik Mitrovića protiv Labudova! (VIDEO)

Fudbaleri Fulama savladali su Svonsi sa 3:1 u desetom kolu Čempionšipa, a sva tri gola za domaći tim i to u prvom poluvremenu postigao je Aleksandar Mitrović.

Fulam slavi svog Kralja golova! Reprezentativac Srbije mrežu Labudova pogodio je u 12, 32. i 45. minutu. Gol za goste iz Velsa postigao je Paterson u 38. minutu.

Mitrović je sa ova tri gola izbio na prvo mesto liste strelaca Čempionšipa sa deset golova iz isto toliko utakmica. Jedan manje ima Brereton iz Blekburna.

Aleksandar Mitrović je do sada na 67 utakmica u Čempionšipu postigao 48 golova za Fulam! Ujedno, ovo mu je prvi het-trik od 2019. godine. Ove sezone uz deset golova ima i tri asistencije.

U utakmicama desetog kola igranim u sredu postignuti su rezultati: Barnsli – Notingem Forest 1:3, Derbi – Reding 1:0, Fulam – Svonsi 3:1, Luton – Koventri 5:0, Milvol – Bristol Siti 1:0, Piterboro – Bornmut 0:0.