Evrogol Dejana Stankovića za trijumf Intera nad Romom! (VIDEO)

Kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković postigao prelep pogodak u prvom meču polufinala Kupa Italije.

Fudbaleri Intera savladali su Romu sa 1:0 u prvom meču polufinala Kupa Italije. Jedini gol za goste postigao je Dejan Stanković u 45. minutu meča.

Meč je bez sumnje obeležio fenomenalan potez Dejana Stankovića koji je i doneo vođstvo i kasniju pobedu nero-azurima.

Igrao se 45. minut kada je Esteban Kambijaso na polovini terena koja pripada Romi prosledio loptu Stankoviću.

Reprezentativac Srbije nije razmišljao ni sekund već je zahvatio loptu spoljnim delom kopačke i sa više od 20 metara je poslao loptu u gornji desni ugao gola Rome.

Domaći su se trudili tokom meča da nekako postignu makar jedan pogodak ali Borijelo, Vučinić i Tadei nisu pronalazili rešenja u odbrani Intera.

Stanković je pored gola učestvovao u još nekoliko lepih akcija, da bi u 90. minutu i zamenjen Mekdonaldom.

U drugom polufinalu Kupa sastaju se Milan i Palermo.