Evrogol Dejana Stankovića sa 50 metara! (VIDEO)

Kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković postigao prelep pogodak, ali se nažalost i povredio.

Dejan Stanković je ponovo zablistao, naravno u dresu Intera. Kapiten srpske reprezentacije je postigao fantastičan gol, volejom sa 50 metara i to u 28. sekundi meča četvrtfinala Lige šampiona protiv Šalkea!

Iako je ovo jedan od najlepših golova Stankovića u karijeri, a bilo je sličnih, Dejan će utakmicu pamtiti i po novoj povredi.

Naime, u 13. minutu Srbin se povredio, a izdržao je do 24. minuta. Tada je trener domaćih Leonardo u igru umesto Stankovića uveo Karžu.

Na kraju se ispostavilo da je Inter pogubio konce igre upravo kad je Stanković napustio teren. Na kraju pomalo sramotan rezultat za aktuelnog šampiona Evrope, Šalke je na stadionu „Đuzepe Meaca” slavio sa 5:2 i širom otvorio vrata plasmana u polufinale Lige šampiona!