Dva gola i asistencija Mitrovića u goleadi protiv Paunovićevog Redinga (VIDEO)

Fudbaleri Fulama pobedili su Reding sa čak 7:0 u meču 25. kola Čempionšipa.

Aleksandar Mitrović je postigao dva pogotka za Fulam, koji je potpuno razbio ekipu Veljka Paunovića.

Posle dva gola u prvom poluvremenu, Fulam se totalno razulario u drugom i sa pet pogodaka potpuno „izbušio“ mrežu protivnika.

“Kotiždersi” su poveli u 13. minutu kada je vodeći gol dao Hari Vilson. Mitrović je realizovao jedanaesterac u trećem minutu nadoknade tog dela igre.

Zato se na poluvreme otišlo sa 2:0, da bi u nastavku redom pogađali Vilson u 60, Keni Tete u 68, Neskens Kebano u 70, Abdul-Nasir Adarabiojo u 75. i opet Mitrović u 89. minutu.

Mitrogol je osim dva gola, upisao i asistenciju za gol Tetea. Fulam je pobedom došao do 48. boda u prvenstvu i zaostaje samo bod za Bornmutom koji je na prvom mestu Čempionšipa.

Kada je reč o Redingu, on se nalazi na pragu zone ispadanja, pošto posle 24 odigrana meča ima 22 boda.