Torino slavio, Radonjić i hrvatski trener zakopali ratne sekire (VIDEO)

Fudbaleri Torina pobedili su u ponedeljak uveče na svom terenu Bolonju sa 1:0, u utakmici 25. kola Serije A.

Jedini gol postigao je Jan Karamo u 22. minutu susreta, a „bikovi“ su uspeli da se oporave posle bolnog poraza u gradskom derbiju od Juventusa.

Antonio Sanabrija je prvi zapretio i odbranio mu je Lukas Skorupski, ali onda nije imao leka za Karamoa.

Na malom prostoru je igrač Torina napravio dve varke, pronašao uzan prostor gde je poslao loptu i smestio je iza leđa golmana.

Francuski napadač je i u nastavku imao dobru šansu, ali je glavom poslao loptu van okvira gola. Vanja Milinković-Savić je na golu Torina spasao svoju mrežu odbranivši udarac Muse Baroua, a Rikardo Orsolini je takođe propustio priliku za Bolonju kada je Per Šurs zaustavio rivala na vreme.

Mergim Vojvoda je imao još jednu šansu za „bikove“ i mogao je da duplira prednost, ali ni on nije pogodio metu, pa je rezultat iz prvog poluvremena ostao na snazi.

Ivan Ilić, reprezentativac Srbije se našao u postavi Torina od starta, a zanimljivo je da se u tim vratio i Nemanja Radonjić, samo nekoliko dana nakon burne reakcije prema treneru Ivanu Juriću.

Radonjić je ušao u 72. minutu kao zamena za Karamoa, ali se nije upisao u strelce. Torino sada ima devet pobeda i zauzima deveto mesto sa 34 boda. Bolonja ima bod više na osmom mestu na tabeli.

Bolonja je okončala svoj niz i nije vezala i treću pobedu, mada ima četiri trijumfa u poslednjih šest mečeva. Ranije u toku dana Sasuolo je na svom terenu pobedio Kremoneze sa 3:2.