Torino slavio, Adem Ljajić u golgeterskoj seriji! (VIDEO)

Torino – Sasuolo 3:0 (1:0)

Fudbaleri Torina, našeg trenera Siniše Mihajlović, pobedili su Sasuolo sa 3:0, uz majstoriju Andree Belotija i gol srpskog reprezentativca Adema Ljajića.

“Bikovi” su slomili otpor gostiju u 44. minutu. I to kako – fenomenalnim pogotkom Belotija. Igrač koga Torino ne bi pustio bez 100 miliona evra, dočekao je centaršut De Silvestrija sa desne strane u skoku i “makazicama” zatresao mrežu – 1:0. Gol za TV špice.

Sve do finiša rezultat se nije menjao, a onda je Torino s dva gola potvrdio trijumf u drugom kolu Serije A.

Najpre je, u 84. minutu Falke bio nesebičan, a reprezentativac Srbije Adem Ljajić ga je lako savladao. Četiri minuta kasnije Beloti je asistirao Obiju za konačnih 3:0.