Subotić skrivio penal za novi poraz Borusije (VIDEO)

Bajern Minhen – Borusija Dortmund 2:1 (0:1)

Fudbaleri Bajerna savladali su najvećeg rivala Borusiju 2:1 (0:1), posle preokreta u poslednjih 20 minuta i stekli 17 bodova prednosti u odnosu na rivala.

Gosti iz Dortmunda su odigrali odličnih 70 minuta u Minhenu, te vodili pogotkom Marka Rojsa iz prvog poluvremena.

Međutim, ulazak Franka Riberija je preokrenuo situaciju na terenu, Francuz je iznudio dve greške Nevena Subotića koje u golove i trijumf pretvaraju Robert Levandovski i Arjen Roben (penal).

Bajern je nadigrao Borusiju posle tri meča, a Dortmund doživeo sedmi poraz u sezoni i ostao u zoni ispadanja. Manuel Nojer je konačno savladan posle skoro 700 minuta, ali je to slaba uteha za Borusiju.

S druge strane, Robert Levandovski je pogodio protiv doskorašnjeg kluba i tako pokrenuo preokret Bajerna u ‘Klasikeru’.