Sjajan debi Stojkovića na golu “šumara” (VIDEO)

Odličan debi Stojkovića u Čempionšipu

Čuvar mreže fudbalske reprezentacije Srbije Vladimir Stojković odlično je debitovao u dresu Notingem Foresta i pomogao ekipi da osvoji bod na gostovanju Aston Vili u Birmingemu 2:2.

Bivši golman Partizana i Crvene zvezde, iako je primio dva gola na meču, ne snosi krivicu jer je tokom celog meča bio veoma siguran i imao dve-tri odlične intervencije.

Duel dva nekadašnja prvaka Evrope u 6. kolu Čempionšipa, pred 40000 gledalaca na Vila parku, bio je veoma zanimljiv, a prvi su poveli gosti fantastičnim pogotkom Grka Apostolisa Veliosa u 57. minutu.

Domaćin je preokrenuo preko Rosa Mekkormaka u 72. i Rudija Gesteda u 74. minutu, da bi bod Notingemu doneo Henri Lesberi u 87. minutu.

Notingem Forest trenutno zauzima deseto mesto sa isto toliko bodova, dok je Aston Vila na 17. poziciji sa osam bodova.