Prijović sa dva gola rešio gradski derbi! (VIDEO)

Aleksandar Prijović nastavio je golgteresku seriju u dresu PAOK-a, pošto je sa nova dva gola doneo trijumf crno-belima u solunskom derbiju protiv Arisa – 2:1.

Jesu domaći bolje ušli u meč, došli su do prednosti preko Garsije već u drugom minutu, ali to ništa nije vredelo pošto je na drugoj strani bio raspoloženi naš napadač.

Reprezentativni napadač je u 36. minutu sa bele tačke matirao Hulijena Kuestu, nakon što je prethodno rukom igrao vezista domaće ekipe Manolis Canakakis. Na taj način je poravnao rezultat, ali nije hteo na tome da se zaustavi.

Odličnu partiju u derbiju zaokružio je u finišu, tačnije u 84. minutu, kada je i drugi put zatresao protivničku mrežu na asistenciju El Kadurija čime je doneo tri boda PAOK-u.