Partizan ubedljiv protiv oslabljenih Nišlija (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su ubedljivo ekipu Radničkog iz Niša u 17. kolu Superlige Srbije sa 4:0 (2:0) i tako ostali na sedam bodova zaostatka za liderom Crvenom zvezdom.

Crno-beli su već u osmom minutu poveli sa 1:0 nakon velike greške odbrane Radničkog kada je Gaku dao loptu u noge Andriji Pavloviću, a ovaj sa 20 metara sjajnim udarcem otvorio seriju golova.

Već u 15. minutu je Partizan duplirao prednost. Povratnik posle teške povrede, Danilo Pantić je sjajno izveo korner, a Rikardo glavom sa peterca duplirao prednost.

Treći gol je ponovo bio delo Gomeša koji je projektilom sa 20 mmetara došao do svog 12. gola u sezoni i prvog mesta liste strelaca.

Tačku na sjajno izdanje stavio je Baždar u 83. minutu koji je posle majstorije Natha potvrdio sjajnu partiju golom.

PARTIZAN – RADNIČKI (NIŠ) 4:0 (2:0)

(Pavlović 8, Gomeš 15, 55, Baždar 83)

Beograd, Stadion FK Partizan. Glavni sudija: Nenad Minaković; Pomoćnici: Harmat, Rijavec, Đorđević.

PARTIZAN: Popović – Živković, Vujačić, Saničanin, Urošević (od 72. Lutovac), Pantić (od 66. Terzić), Traore (od 66. Natho), Belić, Baždar, Rikardo (od 66. Dijabate), Pavlović.

RADNIČKI (NIŠ): Rosić – Savić, Stajić, Đorđević, Gaku, Đurišić (od 70. Frej), Mesarović, Jovanović, Dimić (od 59. Ajdar), Cvetković (od 59. Cvetković), Štulić (od 70. Mihajlović).