Mitrović sa dva gola doneo pobedu Fulamu protiv Prestona! (VIDEO)

Ekipa Slaviše Jokanovića hrabro korača ka povratku u Premijer ligu i trenutno zauzima treće mesto na tabeli.

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović i danas je nastavio da briljira na terenu, pa je tako postigao oba gola za pobedu Fulama od 2:1 nad ekipom Prestona.

Napadač je prvi pogodak postigao u 69. minutu, da bi Šon Magvajer šest minuta kasnije izjednačio rezultat.

Igrao se 92. minut kada je Mitrović još jednim golom stavio pečat na utakmicu. Da je srpski fudbaler napravio pravi potez kada je u januaru došao u Fulam na pozajmicu iz Njukasla najbolje govori podatak da je u poslednjih četiri kola postigao pet golova.

Ovo je sjajna vest za ekipu Slaviše Jokanovića koja hrabro korača ka povratku u Premijer ligu i trenutno zauzima treće mesto na tabeli.

Još jedan reprezentativac Srbije je imao dobar dan u Čempionšipu. Kardif, za koji nastupa Marko Grujić kao pozajmljeni igrač Liverpula, slavio je protiv Birmingema sa 3:2.

Srbin je odigrao ceo meč, a za Kardif su pogađali Mendez-Lejng, Brison i Paterson, dok su strelci za Birmingem bili Gardner i Kolin.