Milenković strelac u pobedi protiv Udinezea! (VIDEO)

Fudblaeri Fiorentine pobedili su na domaćem Artemio Frankiju Udineze rezultatom 3:2 i stigli do pobede posle tri kola, a strelac je bio i štoper reprezentacije Srbije Nikola Milenković.

Fiorentina je odlično otvorila meč i već je posle 21 minuta vodila sa 2:0. Prvo je u 11. minutu Kastrovili pogodio na asistenciju Biragija, a deset minuta kasniji je Kastrovili bio asistent. Lopta se posle slobodnog udarca odbila na desni bok, odakle je Kastrovili uputio centaršut na dalju stativu, gde je Nikola Milenković bio najviši i doneo 2:0 domaćima.

Ipak, crno-beli su do poluvremena uspeli da prepolove prednost Fiorentine preko Okake, ali je Kastrovili četvrtim golom u sezoni, opet na asistenciju Biragija, doneo 3:1 Fiorentini u 51. minutu. Okaka je drugim pogotkom u 86. minutu postavio konačan rezultat na stadionu “Artemio Franki”.

U redovima Fiorentine do 66. minuta igrao je Dušan Vlahović.

Posle pobede tim iz Firence se popeo na deseto mesto i ima sedam bodova, dok je Udineze u problemima i sakupio je samo tri boda u prvih pet kola.

Fiorentina u narednoj rundi gostuje Romi u prestonici, dok će Udineze dočekati lidera na tabeli Milan.