Lazović i Ilić neporaženi protiv Juventusa u Torinu! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa osvojili su samo bod u Torinu u duelu petog kola Serije A protiv Verone – 1:1.

Staroj dami to je već treći remi u sezoni (drugi uzastopni bez Kristijana Ronalda u timu) i sa devet bodova na deobi je pete pozicije sa Atalantom i Sampdorijom, dok gosti iz ‘grada ljubavi’ imaju samo bod manje.

Ekipa iz Torina je bila bolja u većem delu utakmice, ali je bila primorana da juri gol minusa. Verona je povela u 60. minutu pogotkom Andree Favilija koji je iskoristio sjajnu asistenciju Matije Zakanjija i sa 12 metara zakucao loptu u mrežu domaćeg tima.

Torinezi su u nastavku meča sve karte bacili na napad, a do izjednačenja su došli u 78. minutu golom 20-godišnjeg švedskog internacionalca Dejana Kuluševskog koji je solo akciju krunisao drugim golom u sezoni.

Juventus je u nadoknadi imao dve dobre šanse preko Alvara Morate, kome je u finišu prvog poluvrmena VAR poništio gol, i Huana Kvadrada ali se rezultat nije manjao.

Srpski reprezentativac Darko Lazović je odigrao ceo meč za Veronu i dobio je žuti karton, dok je Ivan Ilić u igru ušao u 51. minutu.

Crno-beli u sledećem kolu gostuju Speciji, a Verona na svom terenu igra sa Beneventom.