Mihajlović sa klupe predvodio Bolonju uprkos protivljenju lekara! (FOTO/VIDEO)

U ekipi Verone ceo meč odigrao je Darko Lazović, dok je golman Boris Radunović bio na klupi.

Srpski trener Siniša Mihajlović sa klupe je vodio Bolonju u remiju sa Veronom 1:1, u okviru prvog kola Serije A, uprkos tome što boluje od akutne leukemije.

Mihajlović je nedavno izašao iz specijalističke bolnice, posle šestonedeljnog ciklusa primanja hemoterapija, i odmah se vratio na posao uprkos tome što lekari nisu bili u potpunosti saglasni sa takvom idejom.

Potez Srbina izazvao je veliko oduševljenje na Čizmi, pa su društvene mreže preplavljene fotografijama i video snimcima sa meča na Bentegodiju i Mihajlovića u glavnom kadru.

Na terenu – bez pobednika. Bolonja je pogotkom Sansonea povela u 15. minutu iz penala, kojem je prethodio prekršaj i crveni karton defanzivca domaćih Davidoviča.

Uprkos brojčanom deficitu, domaći su uspeli da izjednače već do poluvremena. Migel Veloso je u 36. minutu postigao fantastičan pogodak iz slobodnog udarca i time, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.

U redovima povratnika u Seriju A ceo meč odigrao je Darko Lazović, dok je golman Boris Radunović bio na klupi.