Matić starter, “Đavoli” lako izašli na kraj sa Barnlijem (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Barnli 3:1, u poslednjoj utakmici 20. kola Premijer lige. “Đavoli” pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremenu, kada su viđena sva četiri pogotka.

Novu pobedu pod vođstvom Ralfa Rangnika zabeležio je Junajted, a u utakmici 20. kola na “Old Trafordu” savladan je Barnli 3:1.

Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu, dok su “đavoli” u drugih 45 minuta odrađivali posao i čekali poslednji sudisjki zvižduk.

Domaćin je poveo već u osmom minutu, kada je Skot Mektomini preciznim udarcem savladao Henesija.

Junajted je duplirao prednost u 27. minutu, kada je posle akcije Šoa i udarca Sanča, autogol postigao Ben Mi.

Veliku prednost “đavolima” doneo je Kristijano Ronaldo u 35. minutu. Posle udarca Mektominija i odbrane Henesija, lopta se od stative odbila pravo do Portugalca, koji nije imao problem da je prosledi u prazan gol.

Tri minuta kasnije, konačan rezultat postavio je Aron Lenon, kojem je u 28. meču protiv Junajteda postigao prvi gol protiv “đavola”.

Junajted se tako vratio na šesto mesto na tabeli Premijer lige sa 31 osvojenim bodom, koliko ima i petoplasirani Vest Hem.

Barnli je ostao 18. sa 11 osvojenih bodova.