Lazar Marković golom protiv Sportinga doneo bod Benfiki (VIDEO)

Marković ušao sa klupe i sjajnim solo prodorom doneo bod Benfiki

Reprezentativac Srbije Lazar Marković postigao je pogodak koji je Benfiki značio i jedan bod na gostovanju Sportingu u trećem kolu portugalskog šampionata (1:1).

Marković je ušao u nadoknadi prvog poluvremena kada su “zlatni orlovi” gubili golom Montera u desetom minutu. Član “orlova” je zatresao mrežu Ruija Patrisija u 66. minutu kada je neverovatnim solom prodorom “pocepao” odbranu Sportinga na dva dela i poslao loptu ispod čuvara mreže protivničke ekipe.

Od srpskih internacionalaca Nemanja Matić je odigrao svih 90 minuta, dok su Miralem Sulejmani i Filip Đuričić sa klupe posmatrali duel.