Kuzmanović kažnjen sa 10.000 evra

Kuzmanović je do sada za Štutgart odigrao 38 prvenstvenih utakmica i postigao 6 golova.

Zdravko Kuzmanović, fudbaler Štutgarta, kažnjen je sa 10.000 evra od strane uprave kluba, jer nije posle poraza (2:4) u prvenstvenom meču od Hamburga otišao da pozdravi navijače svoje ekipe.

Sankcija srpskom reprezentativcu je po malo i bizarna jer je Kuzmanović u igru ušao tek u 86. minutu i nije mnogo pomogao timu u konačnom rezultatu.

Čelnici Štutgarta su još oštriji bili prema rumunskom internacionalcu Ciprijanu Mariki, koji će biti “kraći” za čak 50.000 evra pošto je već u 15. minutu utakmice dobio crveni karton, što je najveća kazna u istoriji kluba.

Štutgart se posle 14. kola nalazi na pretposlednjem mestu Bundeslige. Kuzmanović je do sada za Štutgart odigrao 38 prvenstvenih utakmica i postigao 6 golova.