Kolarov i Džeko naneli prvi poraz Mihajlovićevoj Bolonji (VIDEO)

Ekipa Siniše Mihajlovića poražena je u poslednjim minutima, u četvrtom kolu Serije A.

Fudbaleri Rome savladali su Bolonju rezultatom 2:1 golovima Aleksandra Kolarova i Edina Džeka.

Obe ekipe ušle su rezervisano u meč, pa golova nije bilo u prvom poluvremenu, ali jeste u nastavku.

“Vučica” je došla do prvog gola preko srpskog reprezentativca Aleksandra Kolarova, koji je u 49. minutu uradio ono što najbolje zna – bio savršeno precizan iz slobodnog udarca.

Bolonja nije dugo čekala na izjednačenje. Kolarov je zakasnio na jedan start i srušio Sorijana u kaznenom prostoru svoje ekipe, pa je sudija pokazao na belu tačku.

Najstrožu kaznu izveo je Sansone i u 54. minutu pogodio za 1:1.

Bolonja se dobro držala u nastavku meča, ali je Roma imala bolje prilike. Ipak, veliku glupost napravio je Manćini u 85. minutu kada je dobio direktan crveni karton.

Niko na stadionu Bolonje nije mislio da njihova ekipa može da ostane bez bodova, s obzirom da je ostalo malo vremena i da je domaćim imao igrača više. Ipak, to se i desilo.

Roma je u poslednjem minutu nadoknade povukla kontru, lopta je došla do Edina Džeka na kojeg su defanzivci Bolonje potpuno zaboravili, a on glavom smestio loptu u mrežu za bitnu pobedu “vučice”.