Fulam osvojio prvi bod u novoj sezoni, Mitrović promašio penal (VIDEO)

Šefild Junajted i Fulam podelili su bodove u derbiju začelja 5. kola Premijer lige. Meč na stadionu ‘Bramal Lejn’ završen je rezultatom 1:1.

Oba tima osvojila su prvi bod u novoj sezoni.

Fulam je imao više vremena loptu u posedu i više šuteva ka golu rivala (16-10). Ipak, na kraju je morao da se zadovolji samo bodom.

Imali su gosti priliku da povedu u 57. minutu. Pošto je Džek Robinson igrao rukom u kaznenom prostoru, dosuđen je penal za Fulam. Ipak, Aleksandar Mitrović je sa bele tačke pogodio prečku.

Gosti su imali razloga da se raduju u 78. minutu. Posle sjajne solo akcije, Ademola Lukman je doneo prednost ekipi Fulama.

Nedugo zatim Šefild je izjednačio. U 85. minutu dosuđen je kazneni udarac, pošto je sudija konsultovao VAR. Bili Šarp je bio precizan.

U završnici meča je Mitrović imao dve izgledne šanse da, ipak, donese pobedu svom timu, ali rezultat je ostao nepromenjen.

Oba tima sada imaju skor od četiri poraza i jednog remija.