Dmitrovićev Eibar poražen na Metropolitanu uprkos vođstvu od 2:0 (VIDEO)

Atletiko Madrid je uspeo da savlada Eibar sa 3:2 nakon velikog preokreta i stigne do trećeg uzastopnog trijumfa od starta sezone.

Tim Dijega Simeonea doživeo je pravi šok na Metropolitanu, jer su gosti na čijem je golu stajao srpski reprezentativac Marko Dmitrović nakon 19 minuta igre vodili sa 2:0.

Prvo je Ćarles u sedmom minutu glavom savladao Oblaka nakon centaršuta Oreljane, a potom je Arbilja pogodio sa distance.

Atletiko je morao da zapne i već u 27. minutu uspeo da smanji na 1:2, Dijego Kosta je dodao do Žoaa Feliksa, a supertalentovani Portugalac postigao prvi gol u La Ligi.

Na vreme su “Jorgandžije” uspele da izjednače, i to zaslugom Vitola, koji je u 52. minutu na elegantan način savladao Dmitrovića.

Dijego Kosta je bio najagilniji igrač na terenu, poništena su mu čak dva gola zbog ofsajda, ali se njegov trud isplatio u poslednjem minutu meča.

Njegovu asistenciju iskoristio je spretni Tomas Parti, donevši svojoj ekipi novu pobedu i prvo mesto na tabeli pred dvonedeljnu pauzu u prvenstvu.