Derbi Liverpula: Marković zamenjen, Enfild zanemeo u 92. minutu! (VIDEO)

Brendan Rodžers je u startnu postavu uvrstio i srpskog reprezentativca Lazara Markovića koji će morati da igra mnogo bolje ukoliko želi da sačuva to mesto.

Fudbaleri Liverpula i Evertona odigrali su nerešeno 1:1 u derbiju Liverpula i prvom meču 6. kola Premijer lige

Bod gostima sa Gudisona doneo je kapiten Fil Džagelka u 92. minutu strahovitim udarcem sa 20-ak metara.

Prethodno je Liverpul dominirao, imao je brojne šanse pre i posle vodećeg gola koji je u 65. minutu iz slobodnog udarca postigao takođe kapiten Stiven Džerard. Bio je to njegov 10. gol u karijeri protiv gradskog rivala.

Markovića je u 60. minutu zamenio Kutinjo, a samo nekoliko minuta kasnije domaći tim je postigao gol. Liverpul sada ima sedam bodova iz šest utakmica, dok ekipa Evertona ima bod manje.