Bane ponovo strelac, Matić isključen, Čelsi ispustio pobedu! (VIDEO)

Srpski reprezentativci obeležili duel na Stanmford Bridžu

Fudbaleri Čelsija dočekali su Barnli u 26. kolu engleske Premijer lige, a srpski reprezentativac Branislav Ivanović nastavio je golgetersku seriju.

On se u 14. minutu našao na pravom mestu, i posle odličnog prodora Azara ubacio je loptu u mrežu rivala.

Ivanović je u odličnoj formi poslednjih sedmica, a to potvrđuje i činjenica da je u utakmici osmine finala Lige šampiona protiv Pari Sen Žermena takođe bio strelac gola kojim je Čelsi izjednačio na 1:1.

Čelsi je vodio na Stamford Bridžu protiv Burnilja, u meču 26. kola Premijer lige, ali je crveni karton Matiću u 70. minutu omogućio gostima da se vrate u igru i izjednače.

Srpski reprezentativac prvi je stigao do lopte na sredini terena, a vezista gostiju je na neshvatljiv način, otvorenim đonom, umalo slomio nogu jednom od najboljih zadnjih veznih igrača sveta!

Matić je s pravom izgubio živce, nasrnuo na Barnsa i oborio ga na zemlju, saigrači su ga jedva smirili, a sudija Martin Etkinson pokazao mu je direktan crveni karton. Njegov prvi u dresu Čelsija.

Osim kiksa Čelsija, u mečevima 26. kola videli smo i poraz Mančester Junajteda, kao i pobeda Arsenala za skok na treće mesto.

Verovali ili ne, Ešli Barns za svoj start nije dobio ni žuti karton!