Asistencija Lazovića, Juventus sve dalji od odbrane titule! (VIDEO)

Verona je uspela da uputi čak 10 šuteva ka golu Vojčeha Ščešnjeg u drugom poluvremenu, a mahom sve na krilima Darka Lazovića koji je ušao u igru u 52. minutu.

Devetostruki uzastopni šampion Italije Juventus prosuo je nova dva boda, ovog puta na gostovanju ekipi Verone – 1:1 (0:0).

Sada “stara dama”, sa utakmicom manje od Intera i Milana, zaostaje osam bodova u odnosu na lidera, odnosno, četiri za “roso-nerima”.

Verona je ukupno “otkinula” ove sezone četiri boda Juveu, pošto je i u prvom delu sezone u Torinu takođe bilo 1:1.

Mučila se i ovog puta četa Andrea Pirla, teško se probijala do gola rivala, ali je ipak u tome uspela u 49. minutu.

Eron Remzi je izbacio Federika Kijezu, on pronašao potpuno samog Kristijana Ronalda i Portugalac je iz prve postigao svoj 19. pogodak ove sezone.

Međutim, još jednom smo videli na delu da ne štima sve u taboru šampiona Italije.

Srpski reprezentativac je po ulasku u igru pokrenuo Veronu, pogodio je čak i okvir gola, a u 77. minutu i namestio gol za izjednačenje.

Sjajno je centrirao sa leve strane, na petercu pogodio Antonjina Baraka, koji je nadvisio čuvara i zakucao loptu u mrežu.

Juventus je tek tada ponovo napao, ali nije bilo vremena za novo vođstvo i otišla su još dva, moguće i krucijalna, boda u trci za “Skudetom”.