Novi gol Mitrovića u važnoj pobedi Fulama (VIDEO)

Pozajmljeni fudbaler Njukasla je još jednom potvrdio da je u odličnoj formi, a to je bio njegov treći uzastupni gol na četiri meča za ekipu Fulama.

Fudbaleri Fulama savladali su na gostovanju ekipu Derbija rezultatom 2:1 u meču 35. kola Čempionšipa.

Golove za ekipu Slaviše Jokanovića postigli su Aleksandar Mitrović u desetom minutu i Rajan Sesenjon u 22.

Reprezentativac je još jednom potvrdio da je u odličnoj formi, a to je bio njegov treći uzastupni gol na četiri meča za ekipu Fulama.

Posle dubinske lopte Johansena iz kornera najbolje se snašao Mitrović, koji je posle Bristola i Vulvsa, sada zatresao i mrežu Derbija.

Samo deset minuta kasnije Sesenjon je duplirao vođstvo, a ekipa Slaviše Jokanovića došla do sedmog trijumfa na poslednjih devet mečeva.

U drugom poluvremenu Derbi je bio dominantnija ekipa na terenu, Hadlston je postigao gol za domaćina u 68. minutu, ali su do kraja meča mreže mirovale.

Fulam se sa 62 boda nalazi na četvrtom mestu, dok je Derbi peti sa 60 bodova.