Vanja Milinković-Savić umalo strelac za Torino na svom debiju! (VIDEO)

Fudbaleri Torina rutinski su odradili susret 1/16 finala italijanskog kupa protiv drugoligaša Karpija i pobedom od 2:0 (1:0) plasirali se u osminu finala.

Trener “bikova” Siniša Mihajlović poslao je na teren maltene prvu postavu, predvođenu udarnim tandemom Iago Falke – Andrea Beloti. Upravo su oni bili najzaslužniji za plasman Torina u osminu finala, uz Mamadu Nijanga, koji je najpre asistirao Falkeu u 18. minutu, a zatim i Belotiju u 32. minutu.

Nakon sigurnog vođstva u prvom delu igre, tempo je opao i do kraja susreta nije viđen nijedan gol, što posebno može da utiče na samopouzdanje srpskog čuvara mreže Vanju Milinković-Savića koji je večeras debitovao na golu Torina u zvaničnim utakmicama.

Najzanimljiviji detalj na utakmici dogodio se u nadoknadi vremena, kada je Milinković-Savić uzdrmao prečku gostiju iz slobodnog udarca!

U osmini finala  italijanskog kupa (13/14. decembra) tim Siniše Mihajlovića igraće protiv Rome.