Sulejmani nastavio golgetersku seriju (VIDEO)

Sulejmani se novim majstorijama i golovima i dalje nameće Pižonu

Srpski fudbaler Miralem Sulejmani nastavio je sa odličnim izdanjima u holandskoj ligi pošto je bio strelac za Ajaks i u pobedi nad Heraklesom sa 3:2.

Sulejmani je gol postigao treći gol za tim iz Amsterdama u 81. minutu i to mu je bio četvrti gol na pet utakmica ove sezone.

Herakles je poveo preko Vilija Overtuma u 30. minutu, da bi Sim de Jong izjednačio pre isteka prvog poluvremena. Ajaks je poveo u 64. minutu drugim golom De Jonga, pre nego što je Sulejmani povisio na 3:1.

Konačan rezultat postavio je Glinor Plet u pretposlednjem minutu utakmice.

U ostalim mečevima kola, Roda je pobedila Tvente sa 2:1, AZ Alkmar je bio ubedljiv protiv Vitesea sa 4:0, RKC je slavio sa 1:0 protiv Den Haga, kao i De Grafšap protiv Neca.

Ostali mečevi kola igraju se u nedelju, Herenven dočekuje Groningen, Venlo igra protiv PSV-a, NAC protiv Fejenorda, a Ekselsior protiv Utrehta..