Subotić doživeo potres mozga

Defanzivac prvaka Nemačke, Neven Subotić prebačen je u bolnicu posle sudara na utakmici Liga kupa protiv Majnca.

Nemački mediji izvestili su da je Neven Subotić u poluvremenu osećao posledice jednog sudara i da nije mogao da stoji, zbog čega je odvezen u bolnicu u Majncu na detaljne preglede.

Za sada nema konkretnijih informacija o stanju srpskog reprezentativca.

Borusija je u prvom polufinalu Liga kupa savladala domaćina rezultatom 1:0, a strelac je bio novajlija iz Briža, Hrvat Ivan Perišić u 46. minutu.

Drugi finalista postao je Hamburg, koji je pogocima korejskog napadača Son Hjung Mina dobio Bajern – 2:1. Počasni pogodak za Bavarce postigao je Toni Kros u 57. minutu. Ceo meč u veznom redu Hamburga je odigrao Gojko Kačar.

Finale i utakmica za treće mesto na programu su već u sredu. Mečevi se igraju na novom stadionu Majnca i traju dva puta po 30 minuta..