Serija A: Kolarov iz slobodnog udarca doneo pobedu Romi i rastužio Sinišu Mihajlovića! (VIDEO)

Srpski internacionalac pogotkom iz slobodnog udarca doneo Romi tri boda protiv Torina.

Fudbaleri Rome pobedili su Torino sa 1:0, u devetom kolu Serije A, golom srpskog reprezentativca Aleksandra Kolarova u 69. minutu, koji je gol postigao iz slobodnog udarca.

Siniša Mihajlović zbog povrede nije mogao da računa na svog najboljeg napadača, Andreu Belotija, što se osetilo u igri njegovog tima.

“Bikovi” su bili lako “ukroćeni”, mada se i “vučica” nije proslavila, pa su na Olimpiku viđena samo dva udarca u okvir gola.

Trenutak odluke desio se u 69. minutu, kada je Kolarov pogodio posle prekida, a Siniša Mihajlović, rekorder Serije A po golovima iz slobodnih udaraca, posmatrao njegovu majstoriju sa klupe Torina:

Srpski trener ne može da bude zadovoljan izdanjem svoje ekipe, za koju je ceo meč odigrao Adem Ljajić, jer su se svi napadi završsavali bez ozbiljne pretnje po gol Rome.

Mihajlović je besan napustio teren, što i ne čudi s obzirom da je njegov tim nastavio crnu seriju od četiri utakmice bez pobede, od kojih su dva poraza.

Roma je peta na tabeli sa 18 bodova, dok je Torino 10. sa 13.