Real rutinski savladao Atletik Bilbao, Jović i dalje van terena (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Atletik Bilbao sa 3:1, u utakmici 19. kola španske Primere.

Real je upisao osmu pobedu u šampionatu i treći je na tabeli sa 26 bodova, koliko imaju i Real Sosijedad i Atletiko Madrid, dok je Bilbao na 13. poziciji sa 14 osvojenih bodova.

Bilbao je gotovo ceo meč odigrao sa igračem manje pošto je Raul Garsija već u 13. minutu zaradio drugi žuti karton.

Domaći tim poveo je u nadoknadi prvog poluvremena golom Tonija Krosa, Bilbao je preko Andera Kape izjednačio u 52. minutu, a pobedu Realu doneo je Karim Benzema golovima u 74. i 92. minutu.

Srpski reprezentativac Luka Jović je i ovaj meč proveo van protokola zbog povrede.

Real će za vikend kolu gostovati Eibaru, dok će Bilbao dočekati Uesku.