Radonjiću poništen gol protiv minhenskog Bajerna! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna nastavljaju da pobedama u Bundesligi. Prvak Nemačke je kao gost pobedio Hertu u Berlinu sa 1:0 (1:0).

Bio je to zimski užitak, iako nije viđeno više od jednog gola. Bajer se po pravoj vejavici bolje snašao, izabranici Hansija Flika pronašli su put do pobede.

Bio je to 15. trijumf ekipe iz Minhena u ovoj sezoni koji ih je samo dodatno učvrstio na čelu tabele.

Bio je to meč i u kojem je Nemanja Radonjić posle odlaska iz Marseja debitovao za Hertu.

Ušao je na terenu u 63. minutu da bi samo minut kasnije postigao gol, ali je nažalost isti poništen zbog ofsajda.

Herta je u trećem minutu pripretila preko Dodija Lukebakija, da bi dva minuta kasnije na suprotnoj strani i Liroj Sane dobro šutirao.

U 11. minutu golman Herte Rune Jarštajn je skrivio penal, ali se ubrzo potom i iskupio.

Robert Levandovski je izveo najstrožu kaznu, šutirao je u levu stranu gola, ali je Jarštajn zaustavio njegov udarac.

Svejedno, devet minuta kasnije, Bajern je stigao do pobedonosnog gola.

Kingsli Koman je šutirao sa 17 metara, lopta se odbila od noge igrača Herte, dobila je čudan efe i završila preko Jarštajna u mreži domaćina.

U nastavku, Serž Gnabri je dobro pripretio u 48. minutu, da bi Herta u 89. minutu preko Mateusa Kunje propustila dobru priliku da dođe do boda, pošto je njegov šut završio pored desne stative.

U narednom kolu, Herta 13. februara gostuje Štutgartu, dok dva dana kasnije Bajern dočekuje Arminiju.