Prijović odveo svoj tim u polufinale Kupa Saudijske Arabije (VIDEO)

Reprezentativac Srbije je u pobedi svog tima učestvovao sa dva gola i jednom asistencijom.

Srpski napadač Aleksandar Prijović bio je najbolji akter meča u Kupu Saudijske Arabije, u kojem je njegov Al-Itihad odneo pobedu.

Al-Itihad je u četvrtfinalu Kupa bio bolji od Al Batina rezultatom 4:3 u meču i plasirao se u polufinale.

Naš Aleksandar Prijović je u pobedi svog tima učestvovao sa dva gola i jednom asistencijom.

Al-Itihad je već posle 38 minuta igre gubio 2:0, a požar je pred pauzu “utišao” srpski golgeter pogotkom iz penala u samoj završnici prvih 45 minuta igre.

Prijović je bio i strelac izjednačenja, pošto se odlično pozicionirao i u 58. minutu uspeo da savlada protivničkog čuvara mreže.

Domaćin je došao do totalnog preokreta i poveo sa 3:2, a prednost i odlučujući gol postigao je Romarinjo, koji je iskoristio odličan pas glavom srpskog golgetera.