Poraz Palasa u Šefildu, slaba partija Milivojevića (VIDEO)

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su na svom Bramal Lejnu ekipu Kristal Palasa sa 1:0.

Šefild, koji se posle 12 godina vratio u Premijer ligu, do prvog trijumfa u sezoni došao je zahvaljujući golu Lundstrama u 47. minutu.

Srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je svih devedeset minuta, ali nije pružio partiju na svom uobičajnom nivou. Ekipa iz Londona i nakon drugog kola nije uspela da zatrese mrežu protivnika i nakon nekompletnog 2. kola nalazi se na 14. mestu Premijer lige.

Šefild je izveo sjajnu akciju, Guaita je uspeo da interveniše, ali je Lundstrom naleteo na loptu u poslao je iza leđa španskog golmana.

Roj Hodžson pokušao je u završnici sa izmenama, ali napadi Palas bili su jalovi.

Junajted u narednom kolu čeka Lester, dok Kristal Palas gostuje Mančester junajtedu.