Nemanja Matić u nadoknadi doneo tri boda Junajtedu! (VIDEO)

U trencima kada je počela nadoknada vremena, Nemanja Matić je fantastičnim šutem sa preko 20 metara doneo pobedu Mančester Junajtedu.

U poslednjem duelu 29. kola engleske Premijer Lige, Mančester Junajted je nakon velikog preokreta savladao Kristal Palas sa 3:2. Gol za pobedu postigao je Nemanja Matić u nadoknadi vremena.

Domaći su poveli preko Androsa Taunsenda u 11. minutu, Benteke je dodao loptu sa leve strane, a nakon Taunsendovog šuta sa ivice šesnaesterca ona je zakačila Lindelefa i završila u mreži nemoćnog De Hee.

Palas je sa prednošću otišao na poluvreme, da bi već u trećem minutu nastavka bilo 2:0 za tim Roja Hodžsona.

Nakon što je Matić načinio faul na sredini terena, Šlup je brzo izveo prekid i uposlio brzonogog Van Anholta koji je izbegao ofsajd i nakon prodora savladao golmana Crvenih Đavola.

Sedam minuta kasnije, gosti uspevaju da smanje, kada je Kris Smoling iskoristio idealan centaršut Antonija Valensije i glavom poslao loptu u gol domaćih.

Junajted je nastavio sa napadima, i u 76. minutu stigao do izjednačenja. Nakon šuta Sančeza lopta je pogodila prečku, a Romelu Lukaku je iz odbitka postigao 99. gol u Premijer Ligi.

Već u narednom napadu Kristal Palas je ponovo mogao da povede, međutim De Hea je na fantastičan način zaustavio Bentekeov šut glavom.

U trencima kada je počela nadoknada vremena, Nemanja Matić je fantastičnim šutem sa preko 20 metara doneo pobedu Mančester Junajtedu. Bio je to njegov prvi gol u karijeri za “Đavole”, a ovom pobedom tim Žozea Murinja ostao je na drugom mestu na tabeli Premijer Lige.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević sa kapitenskom trakom na ruci odigrao je svih 90 minuta.Tim Žozea Murinja ostaje na drugom mestu na tabeli Premijer Lige.