Milivojevićev Palas siguran protiv fenjeraša iz Šefilda (VIDEO)

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su sa 2:0 ekipu Šefild junajteda, u utakmici 17. kola Premijer lige.

Za razliku od prošle sezone kada su bili najprijatnije iznenađenje u Premijer ligi, ekipa Šefild junajteda u ovoj ređa poraze – u 17. kolu bolji od “oštrica” bio je Kristal Palas 2:0.

Domaćin je utakmicu u Londonu rešio još u prvom poluvremenu. Prvo je Džefri Šlup u četvrtom minutu zatresao mrežu Ramsdejla, da bi konačan rezultat postavio Ebereči Eze posle soloprodora u poslednjim sekundama prvog dela.

Reprezentativac Srbije Luka Milivojević odigrao je ceo meč za Palas sa kapitenskom trakom na ruci.

Ekipa iz Londona zabeležila je šesti trijumf u takmičenju i zauzima 12. mesto na tabeli sa 22 osvojena boda, dok je Šefild junajted poslednji na tabeli sa samo dva osvojena boda i 15 poraza.