Mihajlović poražen u Torinskom derbiju (VIDEO)

Gonzalo Iguain sa dva gola junak gradskog derbija!

Ne vredi, Miha pokušao sve, Juve je gazda Torina i Italije!

“Bikovi” nisu uzmakli pred šampionom, niti su se branili. Bolje šanse je imao Juve, Hart je nakon sjajnog šuta Mandžukića refleksom spasao siguran gol, a poveo je Mihajlovićev tim. Baseli je centrirao, Andrea Beloti brži od Lihštajneta, glavom je pogodio suprotan ugao Bufona. “Galo” odnosno “Petao” nastavlja strašnu seriju, kljucnuo je i Juventus.

Ali, šampion se nije predavao nastavili su sa napadima, mnogo je muka Kaštan imao sa Mandžukićem koji je ostavio loptu Iguainu, “Pipita” ne greši, 1:1, njegov osmi gol u sezoni.

Do kraja poluvremena ravnopravna igra, Torino će imati primedbe na duel Ruganija i Belotija još nakon desetak minuta, da je sudija Roki svirao faul, morao bi da isključi defanzivca Juventusa.

U nastavku je i Juventus imao primedbu, Lihštajner je pao posle duela sa Kaštanom, ličilo je na penal, ali sudije se nisu oglasile. Ušao je i Dibala, pokušavao je Juventus ali je najbolju šansu imao Ljajić. Šutirao je u suprotan ugao, skamenjen je bio Bufon, mnogo sreće za Juve.

A onda čovek od 90 miliona. Iguain je uspeo da se oslobodi čuvara i iz okreta matira Harta, zbog toga je doveden iz Napolija.

I onda Pjanić u samom finišu uspeva da potvrdi pobedu Juventusa koji opet odlazi na +7 i čeka derbi sa Romom naredne nedelje u sjajnoj poziciji. Roma sutra uveče prvo mora da se suoči sa Milanom.