Marko Šćepović i Danko Lazović obradovali trenera Nikolića (VIDEO)

U prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, mađarski Videoton je uspeo da savlada Balzan sa Malte rezultatom 2:0 (0:0) i da tako bude bliži plasmanu u drugo kolo.

Marko Nikolić umalo se nije okliznuo i razočarao mađarsku javnost u debitantskom meču na klupi Videotona protiv Balzana sa Malte. Spasli su ga nekadašnji reprezentativci Srbije Marko Šćepović i Danko Lazović.

Do 79. minuta se mučio vicešampion Mađarske da postigne pogodak protiv Maltežana, a tek tada je to učinio Marko Šćepović koji se par minuta kasnije obruka promašivši i jedanaesterac, to jest pogodio je prečku.

Ipak, za nešto ubedljiviju pobedu se postarao iskusni Danko Lazović u 5. minutu sudijske nadoknade vremena.